Archiwum
Mało nas...
  • Wszystkich wizyt: 253462
  • Dzisiaj wizyt: 12
  • Wszystkich komentarzy: 19675
Ostatnie komenty

śmieszne w ch.. (używając nomenklatury współczesnej)

Obejrzałem przed chwilą (w towarzystwie Rodziców niestety) Chylińską u Wojewódzkiego. Brzuch mnie rozbolał i szczękę mi zmarmurzyło, tak się przed nimi wstydziłem.
Jako świadkami tego rozpaczliwego widowiska.
Podobnież niejaka Luxuria Astaroth, swoimi wypowiedziami wbiła się niedawno troszkę pod poziom mułu. Chylińska od dzisiaj jest trzydzieści kilometrów głębiej. Bezpowrotnie.
Chociaż swego czasu byłem wielkim fanem jej talentu.
Dawno i nieprawda.

Jakieś sześć, siedem lat temu bawiłem z DJ-em nad Czochą. Jedliśmy właśnie obiad w jednym z nadjeziornych smażalnio – barów. Pomiędzy zupą a drugim daniem, w alejkę między domkami wtoczył się dziwny beczkowóz. Większość wczasowiczów w popłochu porzuciła kebaby i niedojedzone frytki. Myśmy jednakowoż, nieświadomi zagrożenia pozostali przy stoliku.

W pewnej chwili je*nął taki smród, że nam pozrywało chusteczki z głów. Blizny mnie się otworzyły i zaczęły bleknąć tatuaże. Ptaki zawracały w locie, ryby przewracały się do góry dnem, muchy padały w konwulsjach i chyba nawet rozpoczął się swoisty odpływ, gdyż natura wolała się cofnąć, zamiast zginąć w męczarniach.
Bo szambo akurat opróżniali, jak się wkrótce okazało.

Jedzenie wróciło na tacki.
Głowy nam urwało przy samych dupach.
Zmieniły nam się rysy twarzy.
Ale na ewakuację było za późno.
Stało się.

Te wspomnienia powracały dziś w pełnej krasie i całej rozciągłości, za każdym razem, kiedy rzeczona Artystka uchylała otwór gębowy.

I don’t want to live on this planet anymore.

3 Odpowiedzi na śmieszne w ch.. (używając nomenklatury współczesnej)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>